Eğitimci Kadromuz

Rıdvan KORKMAZ
Kurucu Müdür - Uzman Klinik Psikolog

Egit BULDAN
Kurum Müdürü/Kurum Psikologu - Uzman Klinik Psikolog

Girne Amerikan Üniversitesi Psikoloji (İngilizce) Lisans bölümü mezunudur. Daha sonra Üsküdar Üniversitesi Klinik Psikoloji alanında Yüksek Lisans (Tezli) eğitimini tamamlamıştır. Özel Eğitim ve Rehabilitasyon alanında 8 yıllık iş tecrübesi bulunmaktadır. Ayrıca Amerika Birleşik Devletlerinde bulunan Community College of Rhode Island Otizm Spektrum Bozukluğu alanında eğitim almış ve araştırmalar yapmıştır.

Cevdet ERTUNÇ
Uzman Klinik Psikolog

Ömer Nuri BEYAZYÜZ
Uzman Klinik Psikolog

Girne Amerikan Üniversitesi Psikoloji (İngilizce) Lisans bölümü mezunudur. Daha sonra Üsküdar Üniversitesi Klinik Psikoloji alanında Yüksek Lisans (Tezli) eğitimini tamamlamıştır. Yaklaşık 3 yıl boyunca Türkiye Down Sendromu Derneğinde çalışmış, ``BiDown Bağımsız Yaşam Akademisi`` ve ``İş Koçu Destekli Eğitim`` projelerinde aktif olarak görev almıştır. Daha sonra Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığında 6 yıl boyunca görev almış, görev süresince dezavantajlı bireyler ile çalışmış ve çeşitli eğitimler vermiştir.

Burcu KORKMAZ
Eğitim Koordinatörü – Okul Öncesi Öğretmeni – Uzman Öğretici

Edanur YÜCEL
Dil ve Konuşma Terapisti

Semanur REVİ
Dil ve Konuşma Terapisti

Anadolu Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi
Bölümü mezunudur. Lisans süresince Anadolu
Üniversitesi Dil ve Konuşma Bozuklukları Eğitim,
Araştırma ve Uygulama Merkezi (DILKOM)’nde
uygulama stajları yapmış ve ESOGÜ Tıp Fakültesi’nde
çeşitli polikliniklerde gözlem stajında bulunmuştur.
Ayrıca TEDİL, TODİL ve DIR Floortime 101 sertifikaları
bulunmaktadır.

Anıl TAŞTAN
Özel Eğitim Öğretmeni

Anadolu üniversitesi özel eğitim öğretmenliği lisans mezunudur. üniversite hayatı boyunca birçok özel öğrenci ile hem bireysel hem de staj bazında çalışma fırsatı olmuştur. Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu ve okuma yazma öğretimi ile yakından ilgilenmektedir.

Ayşe ERGÜN
Çocuk Gelişimi Öğretmeni - Uzman Öğretici

Kırklareli Üniversitesi Çocuk Gelişim Lisans mezunudur. Lisans hayatı boyunca çeşitli hastanelerde, anaokullarında, Özel eğitim ve rehabilitasyon merkezlerinde, ve Çocuk Esirgeme Kurumunda staj yapma imkani bulmuştur. 2020 yılından bu yana Özel Eğitim ve Rehabilitasyon alanında çalışmaktadır. Milli Egitim Bakanlığı'nın düzenledigi, Özel Egitim Alani Uzman Ögreticilik sertifikasını almıştır. Bunlara ek olarak ``Oyun Terapisi Egitmenlik Egitimi``,
``Resimlerle Çözüm Odaklı Kısa Süreli Terapi Uygulaması``,
``Fotoğrafik Tanıma Temelli Okuma Yöntemi``
uygulayıcı sertifikaları bulunmaktadır.

Ayşe Zülal ÇELİKKOL
Çocuk Gelişimi Öğretmeni - Uzman Öğretici

Biruni Üniversitesi Çocuk Gelişimi lisans mezunudur. Üsküdar Üniversitesi Çocuk Gelişimi Yüksek Lisans programına devam etmektedir. Milli Eğitim Bakanlığının düzenlediği Özel Eğitim alanı Uzman Öğreticilik sertifikasını almıştır. Bunlara ek olarak Aile Danışmanlığı, Oyun Terapisi, Frostig Görsel Algı Testi, Denver ve GEÇDA Gelişim değerlendirme testleri eğitimleri ve uygulayıcı sertifikaları bulunmaktadır.

Fatma Nur SÖYLEMEZ
Çocuk Gelişimi Öğretmeni – Uzman Öğretici

İstanbul Sağlık Bilimleri Üniversitesi Çocuk Gelişimi lisans bölümünden bölüm üçüncüsü ve yüksek onur derecesiyle mezun olmuştur. Lisans hayatı boyunca çeşitli hastanelerde, anaokullarında ve özel eğitim ve rehabilitasyon merkezlerinde staj tecrübesi bulunmaktadır. Ayrıca Denver II Gelişim Testi, Çocuk Değerlendirme ve Dikkat Testleri, Çocuklarda Resim Analizi Uygulayıcısı sertifikaları bulunmaktadır.

Hilal PAŞİK
Okul Öncesi Öğretmeni – Uzman Öğretici

Kadıköy Meslek Lisesi Çocuk Gelişimi bölümünü tamamladıktan sonra tahsiline Eskişehir Anadolu Üniversitesi Okul Öncesi Eğitim bölümü'nde devam etti. Lisans hayatı süresince özel bir okulda usta öğretici olarak vazife aldı. Lisans sonrası devlet okullarında öğretmenlik görevine devam etti. 2013 yılından itibaren Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinde aktif olarak eğitim vermektedir. 2016 yılında MEB onaylı uzman öğretici sertifikasını, Erzurum hizmetiçi eğitimde almaya hak kazanmıştır. E-devlet sertifikalı oyun terapisi ve masal terapisi eğitimlerine halen devam etmektedir.

Melike BULUT
Okul Öncesi Öğretmeni

Nazife SUKAS
Okul Öncesi Öğretmeni - Uzman Öğretici

Rabia Hatice BAYKARA
Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Öğretmeni

Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik lisans mezunudur. Lisans hayatı boyunca birçok kurum ve okullarda staj eğitimi almıştır. Oyun terapisi, narrative terapi sertifikaları bulunmaktadır. Rasyonel duygucu ve bilişsel davranışçı eğitimi almıştır.

Sevde Büşra SAKA
Okul Öncesi Öğretmeni - Uzman Öğretici

Girne Amerikan Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği Lisans mezunudur. Özel eğitim ve rehabilitasyon alanında 2014 yılından itibaren çalışmaktadır. Milli Eğitim Bakanlığının düzenlediği özel eğitim alanı uzman öğreticilik sertifikasını almıştır. Bunlara ek olarak
Y-DEP (Yapılandırılmış Disleksi Eğitim Programı Uygulayıcısı),
Bum Pro (Öğrenme Güçlüğü Müdehale Programı uygulayıcısı),
Prep-Pass Remedıal Program Prep Lisanslı Uygulayıcısı,
DMP (Disleksi Müdehale Programı Uygulayıcısı),
Check Up (Yapılandırılmış Dikkat Programı Uygulayıcı),
Disgrafya (Yazma güçlüğü müdehale programı),
Fotografik Tanıma Temelli Okuma Yöntemi,
DONA (Dislektik bireyler için okuduğunu anlama ve kreatif düşünme becerisi geliştirme) sertifikaları bulunmaktadır.

Zehra KILIÇ
Çocuk Gelişimi Öğretmeni – Uzman Öğretici

Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Çocuk Gelişimi lisans bölümünden mezun olmuştur. Lisans hayatı boyunca çeşitli hastanelerde, anaokullarında ve özel eğitim ve rehabilitasyon merkezlerinde staj tecrübesi bulunmaktadır. 2021 yılından bu yana Özel Eğitim ve Rehabilitasyon alanında çalışmaktadır. Milli Eğitim Bakanlığının düzenlediği Özel Eğitim alanı Uzman Öğreticilik sertifikasını almıştır. Ayrıca Denver II Gelişim Testi eğitimi ve uygulayıcı sertifikası bulunmaktadır.

Beyzanur YABAR
Fizyoterapist

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Fizyoterapi ve Rehabilitasyon lisans mezunudur. Lisans eğitimi süresince çeşitli rehabilitasyon merkezi ,hastanelerde çalışmıştır aynı zamanda Ms hastaları ile ilgili çalışmalar yapmıştır. Ayrıca alternatif tıp (Cupping Hirudo Therapy) alanında sertifikası bulunmaktadır. Ortopedik rehabilitasyon ve Nörolojik rehabilitasyon alanlarıyla daha yakından ilgilenmektedir.

Fatma YILDIZ
Fizyoterapist

İstanbul İstinye Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon lisans mezunudur. Özel eğitim ve Rehabilitasyon alanında 2 yıllık iş tecrübesi bulunmaktadır. Ayrıca Bobath Terapi , Manuel Terapi, Alternatif Tıp (Cupping Hirudo Therapy), APPİ Level 1 Matwork Pilates, Graston Tekniği alanlarında sertifikaları bulunmaktadır.

Gülşen YILDIZ
Ergoterapist - Fizyoterapist

2021 yılında Üsküdar Üniversitesi Ergoterapi mezunudur. Lisans eğitimini tamamlarken Fizyoterapi ve rehabilitasyon bölümünü yandal olarak tamamlamıştır. Eğitim hayatı botunca birçok eğitim ve seminere katılmıştır. Şuan Gelişim Üniversitesinde Fizyoterapi ve Rehabilitasyon alanında yüksek lisans eğitimine devam etmektedir. Duyu Bütünleme, Nörolojik Rehabilitasyon, Pediatrik Rehabilitasyon, El Rehabilitasyonu ve Bilişsel Rehabilitasyon alanlarında aktif olarak çalışmaktadır.

Murat SARIKAYA
Fizyoterapist

İstanbul Medipol Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon lisans mezunudur. Çocuk Gelişimi yandal programında eğitimine devam etmektedir. Lisans eğitimi süresince çeşitli rehabilitasyon merkezi, hastane, sporcu sağlığı üniteleri ve kliniklerde çalışmıştır. Nörolojik Rehabilitasyon ve Pediatrik Rehabilitasyon alanları ile yakından ilgilenmektedir.

Sign Up

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.